Alle producten
-
EHBO-doos voor op reis
-
Draagbare Eerste hulpuitrusting
-
Tactische EHBO-doos
-
De Doos van de pillenautomaat
-
De Levering van het eerste hulpmateriaal
-
Homecaremedische uitrustingen
-
Medische Bandverbanden
-
De Uitrusting van de autoeerste hulp
-
EHBO-tourniquet
-
Traumatas voor noodgevallen
-
Reanimatie masker
-
Medische plastic doos
-
Medisch Trainingsmateriaal
-
De Levering van de noodsituatieoverleving
zoekwoorden [ mini first aid kit bags ] bij elkaar passen 65 producten.
Medische van de de Reddingsnoodsituatie van de Eerste hulpuitrusting de Vuurzeenoodsituatie Kit Bag Survival Supplies
| Het desinfecteren van Type: | OZON |
|---|---|
| Grootte: | 36*9.5*23 cm |
| Voorraad: | JA |
Mini travel kit compact medical first aid kit with Stock
| Krachtbron: | Handleiding |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Klantenservice: | Gratis reserveonderdelen |
Mini Eerste Hulp AED Trainer Machine Externe Defibrillator CPR Training Device Voor Onderwijs
| Productnaam: | AED-trainingsapparaat |
|---|---|
| Kleur: | Geel |
| Grootte: | 100 x 80 x 16 mm |
Medische Tactische Eerste hulp Kit Molle With Tourniquet EMT Bag Supplies Hunting 250pcs
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Materiaal: | Katoen |
| Kleur: | rood, zwart enzovoort |
OEM beschikbaar Mini Emergency Survival Kit Eerste Hulp Kit Voor Reizen Medische Sport Thuis
| Stroombron: | Handleiding |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Naverkoopservice: | Teruggave en vervanging |
Van het de Noodsituatietrauma van het eerste hulpantwoordapparaat EMS Medische de Zak Draagbare Lege Dubbele Ritssluitingen 6,5“
| Type: | EHBO-apparaten |
|---|---|
| Instrumentenclassificatie: | Klasse I |
| Krachtbron: | Hand |
Micro Travel First Aid Promotional Emergency Kit For Children Mini Medical Kit
| Stroombron: | Handleiding |
|---|---|
| Garantie: | Geen |
| Naverkoopservice: | Teruggave en vervanging |
Compact AED Training Kit with Nylon Bag and Key Chain - Class I Instrument with 2 Years Warranty
| Zakgrootte: | 20*12*3 cm |
|---|---|
| PVC masker maat: | 12*10 cm |
| Materiaal: | PE -plastic |
152x58x26mm Venom Extractor Kit voor Slangen- en Bijenbeten Eerste Hulp
| Capaciteit: | <1L |
|---|---|
| Afmetingen: | 152*58*26mm |
| Materiaal: | PP, ABS |
tactische eerste hulpzak voor draagbare het traumauitrusting van de wandelingsrugzak D217
| Krachtbron: | Hand |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar, 3 jaar |
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning |

