Alle producten
-
EHBO-doos voor op reis
-
Draagbare Eerste hulpuitrusting
-
Tactische EHBO-doos
-
De Doos van de pillenautomaat
-
De Levering van het eerste hulpmateriaal
-
Homecaremedische uitrustingen
-
Medische Bandverbanden
-
De Uitrusting van de autoeerste hulp
-
EHBO-tourniquet
-
Traumatas voor noodgevallen
-
Reanimatie masker
-
Medische plastic doos
-
Medisch Trainingsmateriaal
-
De Levering van de noodsituatieoverleving
zoekwoorden [ plastic medical tool box ] bij elkaar passen 76 producten.
Noodkit voor zelfrijdende auto's auto EHBO-kit draagbare multifunctionele gereedschappen Reddingsuitrusting
| Materiaal: | nylon |
|---|---|
| Type: | Gereedschapskist voor noodgevallen |
| Maat: | 35*13*20 cm |
Medical bottle opener for bottle cutter before injection filling nursing tools
| Desinfecterende soort: | Ver infrarood |
|---|---|
| eigendommen: | Injectie- en punctie-instrument |
| maat: | 10*3*1cm |
China manufacturer Wholesale Professional Box PP plastic equipment storage case with handle 280x230x80mm GD03
| Techniek: | injectie |
|---|---|
| Product: | MEDISCHE DOOS |
| Vorm geven aan: | Rechthoek |
Kleine Draagbare van het de Hoofdzaakhulpmiddel van Eerste hulpuitrustingen Waterdichte de Eerste hulpdoos 182mm van Delux
| Product: | MEDISCHE DOOS |
|---|---|
| Vorm: | vierkant |
| Specificatie: | 182*120*75mm |
Leuke bloemvorm 7 dagen per week Pillen doos Opberging Fancy plastic doos Mini decoratieve dozen Dozen Container
| Materiaal: | PP |
|---|---|
| Kleuropties: | wit, zwart, geel, rood |
| Afmetingen: | 12*2,4 cm |
OEM storage first aid tool plastic box plastic first aid kit box
| Krachtbron: | Handleiding |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Klantenservice: | Geen |
Op maat gemaakte kunststof gereedschapskist Algemeen Verdikte Draagbare Noodkist Kunststofbescherming Anti-knijpen Anti-druppel gereedschapsopslagkast
| Plastic type: | PP |
|---|---|
| Dikte: | intensivering |
| Kleur: | Zwart |
Kunststof Gereedschapskist Algemeen Draagbare Noodkist Kunststof Beschermende Doos Huishoudelijke Gereedschappen Grote Capaciteit Opbergdoos
| Materiaal: | PP |
|---|---|
| Afmetingen: | 37*32*14 cm |
| Kleuropties: | Zwart/blauw/geel |
Hulp Medisch Trainingsmateriaal Plastic Intramusculair Injectiestootkussen die 400mm opleiden
| Desinfecterende soort: | OZON |
|---|---|
| Eigenschappen: | Injectie- en punctie-instrument |
| Grootte: | 7.5*8.4 |
High Quality With CE New ISO For Medical Training Adult Human Man Simulation CPR AED Mannequin Manikin
| Onderwerp: | Medische wetenschap |
|---|---|
| Type: | Mannequin |
| Model: | SL-ACLS850 |

