Alle producten
-
EHBO-doos voor op reis
-
Draagbare Eerste hulpuitrusting
-
Tactische EHBO-doos
-
De Doos van de pillenautomaat
-
De Levering van het eerste hulpmateriaal
-
Homecaremedische uitrustingen
-
Medische Bandverbanden
-
De Uitrusting van de autoeerste hulp
-
EHBO-tourniquet
-
Traumatas voor noodgevallen
-
Reanimatie masker
-
Medische plastic doos
-
Medisch Trainingsmateriaal
-
De Levering van de noodsituatieoverleving
zoekwoorden [ saferlife first aid kit bags ] bij elkaar passen 605 producten.
Overlevingsgordel rugzak kleine pleisters pak Tactische EHBO-kit
| Desinfectietype: | OZON |
|---|---|
| grootte: | 45*25*23 cm |
| Voorraad: | - Ja, dat klopt. |
De Doos van de het Medicijnherinnering van Kit Empty Supply Wall Mount van de reiseerste hulp
| Eigenschappen: | Medische Materialen & Toebehoren |
|---|---|
| Grootte: | 28,5 x 19,5 x 11,7 cm |
| Voorraad: | Ja |
Het witte Ziekenhuis van de het Aluminiumkliniek van Kit Metal Box Case Empty van de 25 Persoonseerste hulp
| Krachtbron: | Hand |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning |
Eerste Hulppakket voor 10 personen voor ziekenhuisambulance
| Stroombron: | Handleiding |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar, 3 jaar |
| Naverkoopservice: | Online technische ondersteuning |
Van de de Politie Tactische Eerste hulp van traumaifak de Schaarscheerbeurt Gen 7 van Kit With Tourniquet Holder Medical
| Desinfecterende soort: | Nr |
|---|---|
| Eigenschappen: | Injectie- en punctie-instrument |
| Grootte: | 13* |
Grote muur gemonteerde ABS plastic EHBO-kist met accessoires
| Productnaam: | ABS-geïnstalleerde eerstehulpdoos |
|---|---|
| Grootte: | 40cmX30cmX15cm |
| Materiaal: | ABS Plastiek |
De zachte van de de Reiseerste hulp van de Motorfietsauto Compacte Peuter van Kit For Remote Travel Mini
| Desinfecterende soort: | Ver infrarood |
|---|---|
| Eigenschappen: | Bescherming |
| Grootte: | 12*8cm, 12*8cm |
Slanke Zak van de Zakkenmolle IFAK van Kit Backpack Disaster Emergency Survival van de vest de Tactische Eerste hulp
| Kleur: | Rood, groen, zwart, oranje, bruin, veelkleurig |
|---|---|
| Kleuren: | rood Zwart... |
| Naam: | IFAK-zakje |
HIPS EHBO-kist Kastenkast Grote muur gemonteerde opslagkas met slot
| Productnaam: | eerste hulp doos |
|---|---|
| Materiaal: | heupen |
| Grootte: | 39*30*16cm |
Oranje ABS Plastic Eerste Hulp Kist Box Wand gemonteerd met accessoires
| Productnaam: | ABS-geïnstalleerde eerstehulpdoos |
|---|---|
| Grootte: | 31,5 cm x 21,5 cm x 12,5 cm |
| Kleur: | Oranje/Groen |

