Alle producten
-
EHBO-doos voor op reis
-
Draagbare Eerste hulpuitrusting
-
Tactische EHBO-doos
-
De Doos van de pillenautomaat
-
De Levering van het eerste hulpmateriaal
-
Homecaremedische uitrustingen
-
Medische Bandverbanden
-
De Uitrusting van de autoeerste hulp
-
EHBO-tourniquet
-
Traumatas voor noodgevallen
-
Reanimatie masker
-
Medische plastic doos
-
Medisch Trainingsmateriaal
-
De Levering van de noodsituatieoverleving
zoekwoorden [ saferlife first aid kit bags ] bij elkaar passen 605 producten.
Mini Eerste Hulp AED Trainer Machine Externe Defibrillator CPR Training Device Voor Onderwijs
| Productnaam: | AED-trainingsapparaat |
|---|---|
| Kleur: | Geel |
| Grootte: | 100 x 80 x 16 mm |
Van het de Honden Handvergift van Kit Snake Bite Bee For van de overlevingseerste hulp van het de Trekkervergift Vacuüm de Zuigingshulpmiddel
| Desinfecterende soort: | Ultrasoon |
|---|---|
| Grootte: | 152*58*26mm |
| Voorraad: | Ja |
CPR Face Mask Gift Present Kit Promotie Eerste Hulp Deluxe met Sleutelhanger
| Type: | Eerste hulpmiddelen, Eerste hulpmiddelen |
|---|---|
| Classificatie van instrumenten: | Klasse I |
| Garantie: | Nvt |
EHBO-rugzak Lege medische EHBO-tas Rood Noodbehandeling Aardbevingen Rampen Rugzakkit
| Het desinfecteren van Type: | Anderen |
|---|---|
| Eigenschappen: | Verpakking |
| Grootte: | M |
Plastic materiaal koffer voor gereedschap meer kleuren van de eerste hulppakket gemakkelijk te dragen opslag
| Garantie: | Geen |
|---|---|
| Type: | Het Hof van Justitie |
| Kleur: | Oranje, blauw, wit, groen, etc, groen, oranje, wit, blauw, etc |
Promotional PP Empty Tool Boxes First Aid Packaging Box
| Industrieel gebruik: | Geneeskunde, HULPMIDDEL |
|---|---|
| Gebruiken: | Andere medicijnen |
| Materiële structuur: | leeg |
3 bal Ademhalingslung exerciser medical die de Commerciële Levering van het Eerste hulpmateriaal ademen
| Instrumentenclassificatie: | Klasse I |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| De naverkoopdienst: | Training op locatie |
Compact AED Training Kit with Nylon Bag and Key Chain - Class I Instrument with 2 Years Warranty
| Zakgrootte: | 20*12*3 cm |
|---|---|
| PVC masker maat: | 12*10 cm |
| Materiaal: | PE -plastic |
High Quality Equipment Pneumatic Resuscitator Machine Automatic Device First Aid With Resuscitation
| Krachtbron: | Elektrisch |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Klantenservice: | Gratis reserveonderdelen |
Factory Resuscitator Machine Automatic Device First Aid Emergency Resuscitation Equipment
| Krachtbron: | Elektrisch |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Klantenservice: | Gratis reserveonderdelen |

