Alle producten
-
EHBO-doos voor op reis
-
Draagbare Eerste hulpuitrusting
-
Tactische EHBO-doos
-
De Doos van de pillenautomaat
-
De Levering van het eerste hulpmateriaal
-
Homecaremedische uitrustingen
-
Medische Bandverbanden
-
De Uitrusting van de autoeerste hulp
-
EHBO-tourniquet
-
Traumatas voor noodgevallen
-
Reanimatie masker
-
Medische plastic doos
-
Medisch Trainingsmateriaal
-
De Levering van de noodsituatieoverleving
zoekwoorden [ saferlife first aid kit bags ] bij elkaar passen 605 producten.
5*25cm voorgesneden kinesiologische tape waterdicht sport kleefmiddel gips sporter voorgesneden band voor de huid
| Type: | lijfwacht |
|---|---|
| Materiaal: | van katoen |
| Certificaat: | CE/ISO 13485 |
Van de katoenen van de de Zak de Orthopedische Medische Lage Prijs Schoudersteun Slinger van het de Riemwapen
| Krachtbron: | Hand |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| De naverkoopdienst: | Terugkeer en Vervanging |
Factory Price Weekly Moveable Pill Case Colorful Pill Box 28 Compartments Medicine Organizer
| Productnaam: | Wekelijkse pil organisator |
|---|---|
| maat: | 10,5 x 4,3 x 12,6 cm |
| Aangepast: | Ja |
2020 High Quality Human Hospital Training Nursing Care Basic Nursing Manikin With Dress
| Onderwerp: | Medische wetenschap |
|---|---|
| Type: | Mannequin |
| Model: | SL-2's |
Hospitaal Grade Monitor Hospitaal Ambulance Apparatuur Hartpatiënt Vital Signal Monitor
| Toepassingsgebied: | Volwassenen/ambulance/medicijnen/operatiekamer/ICU/CCU |
|---|---|
| Afbeelding: | 12.1" echt gekleurde TFT-schreeuw |
| Afmeting: | 340*245*134 mm |
Elastiek tourniquet met medische of noodgesloten gesp
| Type: | Handbeschermer |
|---|---|
| Naam van het product: | gesp tourniquet |
| Materiaal: | polyestervezel & nylon & ABS |
Popular Design portable BPM Machine Wrist style Electronic Sensor Digital LCD Blood Pressure Monitor
| Instrumentclassificatie: | Klasse I |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Klantenservice: | Online technische ondersteuning |
2016 Wholesale Magnetic Gas Level Indicator promotional gift for home care
| Cijfer: | doe-het-zelf |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Brand name: | Saferlife /OEM |
En forma I y en Y, Cinta Medica de Deporte, Vendaje con Fuerte Pegajosidad
| Productnaam: | Kinesiologie tape |
|---|---|
| Materiaal: | Katoen |
| Kleur: | Kleuren |

