Alle producten
-
EHBO-doos voor op reis
-
Draagbare Eerste hulpuitrusting
-
Tactische EHBO-doos
-
De Doos van de pillenautomaat
-
De Levering van het eerste hulpmateriaal
-
Homecaremedische uitrustingen
-
Medische Bandverbanden
-
De Uitrusting van de autoeerste hulp
-
EHBO-tourniquet
-
Traumatas voor noodgevallen
-
Reanimatie masker
-
Medische plastic doos
-
Medisch Trainingsmateriaal
-
De Levering van de noodsituatieoverleving
zoekwoorden [ survival first aid emergency kits ] bij elkaar passen 540 producten.
Van de de Folieeerste hulp van de noodsituatie Thermische Waterdichte Overleving Algemene Deken Openlucht 210x130cm
| Krachtbron: | Hand |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning |
Van de de Zakauto van de autonoodsituatie de Uitrusting van de het Hulpmiddelnoodsituatie
| Type: | Gereedschapskist voor noodgevallen |
|---|---|
| Grootte: | 29*17.5*10 cm |
| Garantie: | 3 jaar |
Blauwe EVA Reizing Eerste Hulp Kit Venom Extractor Zuigpomp Slangen Beet Kit Bijensteken
| Productnaam: | Kit voor insectenbeten |
|---|---|
| Materiaal: | EVA/ABS Plastic |
| Kleur: | blauw/aangepast |
Outdoor Home Emergency First Aid Kit with Anti-Suffocation Mask and CPR Equipment - 1 Year Warranty
| Instrumentclassificatie: | Klasse I |
|---|---|
| Type: | medische uitrusting |
| Stroombron: | Handmatig |
Reddingszak aardbevingen medisch pak trauma pak ramp EHBO-kit zak geval overlevingsmiddelen kit rugzak
| Desinfectietype: | Andere |
|---|---|
| Eigenschappen: | Verpakking |
| Grootte: | anders, m |
Factory portable eye wash station shower station medical emergency equipment First Aid
| Productnaam: | Oog was Station |
|---|---|
| Kleur: | Groente |
| Voorzien zijn van: | DRAAGBAAR |
Van het de Honden Handvergift van Kit Snake Bite Bee For van de overlevingseerste hulp van het de Trekkervergift Vacuüm de Zuigingshulpmiddel
| Desinfecterende soort: | Ultrasoon |
|---|---|
| Grootte: | 152*58*26mm |
| Voorraad: | Ja |
Van de de Politie Tactische Eerste hulp van traumaifak de Schaarscheerbeurt Gen 7 van Kit With Tourniquet Holder Medical
| Desinfecterende soort: | Nr |
|---|---|
| Eigenschappen: | Injectie- en punctie-instrument |
| Grootte: | 13* |
De Hulpzak van Kit Emergency Fire Empty First van de reddings Medische Noodsituatie
| Het desinfecteren van Type: | OZON |
|---|---|
| Grootte: | 36*9.5*23 cm |
| Voorraad: | Ja |
Kleine Draagbare van het de Hoofdzaakhulpmiddel van Eerste hulpuitrustingen Waterdichte de Eerste hulpdoos 182mm van Delux
| Product: | MEDISCHE DOOS |
|---|---|
| Vorm: | vierkant |
| Specificatie: | 182*120*75mm |

