Alle producten
-
EHBO-doos voor op reis
-
Draagbare Eerste hulpuitrusting
-
Tactische EHBO-doos
-
De Doos van de pillenautomaat
-
De Levering van het eerste hulpmateriaal
-
Homecaremedische uitrustingen
-
Medische Bandverbanden
-
De Uitrusting van de autoeerste hulp
-
EHBO-tourniquet
-
Traumatas voor noodgevallen
-
Reanimatie masker
-
Medische plastic doos
-
Medisch Trainingsmateriaal
-
De Levering van de noodsituatieoverleving
zoekwoorden [ survival first aid emergency kits ] bij elkaar passen 545 producten.
SL-L40 Tactische Combat Combinatie Camouflage Rugzak Buiten Waist
| Desinfecterend type: | OZON |
|---|---|
| Eigenschappen: | De basis van chirurgische instrumenten |
| Maat: | 45*23*25cm |
Popular Design Begrit Stick Multifunction Telescopic Folding Walking Aid Cane Floding Cane with Seat Cane Seat for Seniority
| Merk: | veiliger leven |
|---|---|
| Materiaal: | Rubber, Aluminium |
| maat: | 85.85*29.97*3,81cm |
Factory Wholesale Telescopic Cane Begrit Sticks Multifunction Folding Walking Aid Cane
| Merk: | veiliger leven |
|---|---|
| Materiaal: | Geanodiseerde aluminium schacht, rubberen punt |
| maat: | 25*20*15 CM |
High quality neck support hypertrax cervical traction device equipment
| Instrumentclassificatie: | Klasse I |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Klantenservice: | Online technische ondersteuning |
Diagnostic pen light with tongue depressor holder
| Krachtbron: | Handleiding |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Klantenservice: | Gratis reserveonderdelen |
De Uitrusting van de vergifttrekker, de van de de beschermertrekker van de slangbeet de vacuümpompuitrusting
| slangenbeet beschermer: | vacuüm afzuigkap |
|---|---|
| Materiaal: | PP,ABS |
| Grootte: | 15,2 x 5,8 x 2,6 cm |
Factory Direct Sale Medication Plastic Storage Container Box Portable Medic Medical Drying Cabinet
| Merk: | veiliger leven |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | PP |
Strong material Genuine Tool Case Big Storage Safety High Quality Black waterproof Plastic Boxes
| Merk: | veiliger leven |
|---|---|
| Kleur: | zwart, groen, oranje, geel |
| Materiaal: | ABS+GF |
Medische eerste hulpvoorzieningen Elastische Buckle Tourniquet Chirurgische Quick Release Tourniquet
| Desinfectietype: | OZON |
|---|---|
| Eigenschappen: | Toernooi |
| Grootte: | 45*2.5cm, 45*2.5cm |
Nood-tactische tourniquet met metalen boeien Militaire medische redding tourniquet
| Verpakking Details: | karton |
|---|---|
| Levertijd: | 30 dagen |
| Betalingscondities: | T/T |

