Alle producten
-
EHBO-doos voor op reis
-
Draagbare Eerste hulpuitrusting
-
Tactische EHBO-doos
-
De Doos van de pillenautomaat
-
De Levering van het eerste hulpmateriaal
-
Homecaremedische uitrustingen
-
Medische Bandverbanden
-
De Uitrusting van de autoeerste hulp
-
EHBO-tourniquet
-
Traumatas voor noodgevallen
-
Reanimatie masker
-
Medische plastic doos
-
Medisch Trainingsmateriaal
-
De Levering van de noodsituatieoverleving
zoekwoorden [ survival first aid emergency kits ] bij elkaar passen 540 producten.
Factory Price Weekly Moveable Pill Case Colorful Pill Box 28 Compartments Medicine Organizer
| Productnaam: | Wekelijkse pil organisator |
|---|---|
| maat: | 10,5 x 4,3 x 12,6 cm |
| Aangepast: | Ja |
Wholesale Medical Education Manikin Childbirth Simulator Training Model
| Onderwerp: | Medische wetenschap |
|---|---|
| Type: | Mannequin |
| Productnaam: | Bevalling Simulator |
Handmatige slijmzuigpomp Handheld Vacuüm Slijmzuigapparaten
| Materiaal: | Plastic |
|---|---|
| Grootte: | 20*17.5*8cm |
| Verpakking Details: | Doosgrootte: 45X36X31cm Q'ty/ctn: 25 stuks/ctn Nettogewicht: 9,5 kg Brutogewicht: 11 kg |
Hospitaal Grade Monitor Hospitaal Ambulance Apparatuur Hartpatiënt Vital Signal Monitor
| Toepassingsgebied: | Volwassenen/ambulance/medicijnen/operatiekamer/ICU/CCU |
|---|---|
| Afbeelding: | 12.1" echt gekleurde TFT-schreeuw |
| Afmeting: | 340*245*134 mm |
Leger Kleine Militaire Tactische Rugzak voor Kanonnenorganisator Pouch Attachments Individual
| Desinfecterende soort: | OZON |
|---|---|
| Grootte: | 17,5 x 11 x 6 cm |
| Voorraad: | Ja |
De zwarte bedekte medische van het de zaktrauma van de scheerbeurtschaar het Verbandems IFAK Klem met een laag
| Desinfecterende soort: | Nr |
|---|---|
| Eigenschappen: | Medische Materialen & Toebehoren |
| Grootte: | 19 cm |
Opnieuw te gebruiken Hete Koele van de de Pakken Hoofdknie van het Zakijs van het de Medische uitrustingenbeen van Homecare de Verwondingssport 6“ 9“ 11“
| Type: | BEENBESCHERMER, Hot & Cold Packs |
|---|---|
| Productnaam: | Herbruikbare warme koeltas |
| Materiaal: | PP, katoen, PVC |
Gepersonaliseerde EMS-van de Rugzakemt van de Traumazak van de het Karretjeziekenwagen Medische de Aardbevingsredding 52cm
| Desinfecterende soort: | Niets |
|---|---|
| Eigenschappen: | Sportteam, ambulance, aardbeving |
| Grootte: | 52x30x30cm |
De Sporten van scheureab binden Elastisch Samenhangend Verband vast de Bekwame Reksport Pijn 7.5cmx4.5m vermindert
| Type: | Plakband |
|---|---|
| Productnaam: | Lichte EAB zelfklevende spandex elastische sporttape |
| Grootte: | 7,5 cm * 4,5 m |
Popular Design portable BPM Machine Wrist style Electronic Sensor Digital LCD Blood Pressure Monitor
| Instrumentclassificatie: | Klasse I |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Klantenservice: | Online technische ondersteuning |

