Alle producten
-
EHBO-doos voor op reis
-
Draagbare Eerste hulpuitrusting
-
Tactische EHBO-doos
-
De Doos van de pillenautomaat
-
De Levering van het eerste hulpmateriaal
-
Homecaremedische uitrustingen
-
Medische Bandverbanden
-
De Uitrusting van de autoeerste hulp
-
EHBO-tourniquet
-
Traumatas voor noodgevallen
-
Reanimatie masker
-
Medische plastic doos
-
Medisch Trainingsmateriaal
-
De Levering van de noodsituatieoverleving
zoekwoorden [ waterproof wound cover for shower ] bij elkaar passen 46 producten.
Waterproof Cast Cover For Shower & Bath - Adult elbow Reusable 100% Sealed Water dressing protector
| Desinfecterende soort: | OZON |
|---|---|
| maat: | knie, lengte 30cm breedte 21cm |
| Voorraad: | Ja |
Waterproof Cast Cover For Shower & Bath - Adult short leg . Reusable 100% Sealed Water dressing protector
| Desinfecterende soort: | OZON |
|---|---|
| maat: | 65*30.7/45.2cm, lengte 650mm breedte 307mm/452mm |
| Voorraad: | Ja |
Waterdichte Been Gegoten Dekking voor van de het Verbandbeschermer van de Douchekoker van de de Brandwondbrandwond van Vulnus de Enkelwond
| Desinfecterende soort: | Anderen |
|---|---|
| Eigenschappen: | Vulnus beschermen |
| Grootte: | Mengeling |
Waterproof Cast Cover with ring For Shower & Bath - Adult short leg Reusable 100% Sealed Water dressing protector
| Instrumentclassificatie: | Klasse I |
|---|---|
| eigendommen: | Medische Polymeer Materialen & Producten |
| naam: | waterdicht verband |
Waterproof Cast Cover with ring For Shower & Bath - Adult short arm Reusable 100% Sealed Water dressing protector
| Instrumentclassificatie: | Klasse I |
|---|---|
| eigendommen: | Medische Polymeer Materialen & Producten |
| naam: | waterdicht verband |
Wound Care Bandage Protector Hospital Equipment Medical Supplies Seal Tight Shower Waterproof Cast Cover for Adult Hand
| Desinfecterende soort: | NVT |
|---|---|
| eigendommen: | Vulnus beschermen |
| maat: | 380x230x150mm |
Waterproof Cast Cover with ring For Shower & Bath - Adult feet Reusable 100% Sealed Water dressing protector
| Desinfecterende soort: | - |
|---|---|
| eigendommen: | -, Medische Polymeer Materialen & Producten |
| maat: | -, 13 duim |
Van de de Verbandendekking van de eerste hulp de Medische Band Dekking van pvc Waterdichte Gegoten voor Gewond Beenwapen 660mm
| Desinfecterende soort: | Anderen |
|---|---|
| Eigenschappen: | hand beschermen of geleid met verband |
| Grootte: | M |
Waterdichte Gegoten Beschermerverband Gegoten Dekking voor de Medische uitrustingen van Douchehomecare
| Het desinfecteren van Type: | Veel Infrarood |
|---|---|
| Grootte: | 15 inch, 15 inch |
| Voorraad: | JA |
Travel First Aid Kit Waterproof Wound Cover Kid Protector Water Sport Teenage Arm SL-2120
| Desinfectietype: | Ultraviolet Licht |
|---|---|
| Eigenschappen: | Medisch materiaal en accessoires |
| Grootte: | Tiener arm |

