Alle producten
-
EHBO-doos voor op reis
-
Draagbare Eerste hulpuitrusting
-
Tactische EHBO-doos
-
De Doos van de pillenautomaat
-
De Levering van het eerste hulpmateriaal
-
Homecaremedische uitrustingen
-
Medische Bandverbanden
-
De Uitrusting van de autoeerste hulp
-
EHBO-tourniquet
-
Traumatas voor noodgevallen
-
Reanimatie masker
-
Medische plastic doos
-
Medisch Trainingsmateriaal
-
De Levering van de noodsituatieoverleving
Kleine pillen dispenser, met 7 grote compartimenten, Draagbare pillen fles organisator met grote opening
| Productnaam: | Kleine familie pil fles organisator |
|---|---|
| Grootte: | 7,62x8,95x9,65CM (onderlengte×bovenlengte×hoogte) |
| Klantgerichte kleur: | zwart, blauw, roze, roze, oranje, wit, paars |
Family Large Pill Bottle Organizer, Supplement Organizer voor het bewaren van 6 verschillende vitaminen, met brede opening
| Productnaam: | Familie grote pil fles organisator |
|---|---|
| Materiaal: | PP voor levensmiddelen |
| steun: | Logo afdrukken |
Outdoor Geneeskunde Reis Draagbaar Lederen Lederen etui Kleur 21 Raster PP Medicijndoos Draagbaar Sorteren Medicijndoos Opbergdoos
| Maat: | 8 cm |
|---|---|
| Kleuropties: | Geel, Blauw, Groen, Enz. |
| Lengte: | 2,5 cm |
Vier-in-één pillendoos stofdicht Multifunctioneel ABS-pillenknipper Draagbare pillendoos
| Materiaal: | ABS |
|---|---|
| Kleuropties: | wit, zwart, geel, rood |
| Afmetingen: | 6,3*4,2 cm |
Groothandel Travel Pill Box Draagbare 14 Compartment Pill Case Container
| Materiaal: | PP |
|---|---|
| Capaciteit: | 10 compartiment |
| Modelnummer: | SL-P09 |
Leuke bloemvorm 7 dagen per week Pillen doos Opberging Fancy plastic doos Mini decoratieve dozen Dozen Container
| Materiaal: | PP |
|---|---|
| Kleuropties: | wit, zwart, geel, rood |
| Afmetingen: | 12*2,4 cm |
Wekelijkse pillendoos 28 pillen opbergdozen Slimme pillendoos organizers 4 dozen Dagelijks OCHTEND MIDDAG AVOND NACHT Afneembare knop Medicijndoos
| Pillencapaciteit: | 28 gevallen |
|---|---|
| Dagelijkse gevallen: | 4 gevallen |
| Etiketten voor dozen: | OCHTEND MIDDAG VOORAVOND BED |
Wekelijkse pillendoos zonder herinnering voor het hele gezin
| Packing: | Carton |
|---|---|
| Feature: | Portable |
| Width: | 4.5cm |
18 cm wekelijkse pillen dispenser / pillen doos Hou vers voor ouderen herinnering Alarm herinnering functie
| Packing: | Carton |
|---|---|
| Modle Number: | P25 |
| Feature: | Portable |
Gepersonaliseerde elektronische pillen doos timer met 18cm lengte en 4,5cm
| Length: | 18cm |
|---|---|
| Quality Certification: | CE,FDA,ISO 13485 |
| Width: | 4.5cm |

