Alle producten
-
EHBO-doos voor op reis
-
Draagbare Eerste hulpuitrusting
-
Tactische EHBO-doos
-
De Doos van de pillenautomaat
-
De Levering van het eerste hulpmateriaal
-
Homecaremedische uitrustingen
-
Medische Bandverbanden
-
De Uitrusting van de autoeerste hulp
-
EHBO-tourniquet
-
Traumatas voor noodgevallen
-
Reanimatie masker
-
Medische plastic doos
-
Medisch Trainingsmateriaal
-
De Levering van de noodsituatieoverleving
zoekwoorden [ outdoor emergency survival kit ] bij elkaar passen 158 producten.
Medische van de Eerste hulpkit emergency drinking camping water van het Huisbureau Filter 21cm
| Productnaam: | Waterfilter voor buiten |
|---|---|
| Materiaal: | ABS |
| Capaciteit: | 800-1000ml |
De muur zette Draagbare Eerste hulp Kit Box Office Survival Empty Medische 31.5cm op
| Desinfecterende soort: | ultraviolet licht |
|---|---|
| Eigenschappen: | Medische Materialen & Toebehoren |
| Grootte: | 31,5 cm x 21,5 cm x 12,5 cm |
Werkplaats Draagbare Eerste hulp Kit Equipment Outdoor Survival Bag 0.5KG
| Type: | EHBO-apparaten |
|---|---|
| Instrumentenclassificatie: | Klasse I |
| Krachtbron: | Hand |
Mini Portable First Aid Kit-de Toortsoverleving Witte Groene Saferlife van het Werkplaats Nationale Flitslicht
| Krachtbron: | Hand |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| De naverkoopdienst: | Terugkeer en Vervanging |
Waterproof Nylon Travel First Aid Kit 25x16x10cm Red
| Materiaal: | 420D nylon |
|---|---|
| Maat: | 25*16*10 cm |
| Waterdicht: | Ja |
Uitrusting 5 Persoonsthuiszorg Wit Mini Survival 12x9.5x1.2cm van de werkplaats Draagbare Eerste hulp
| Desinfecterende soort: | OZON |
|---|---|
| Eigenschappen: | EHBO-doos, anders |
| Grootte: | 12*9.5*1.2cm |
Van de de Grootteeerste hulp van de overlevingsbeurs van de de Autoreis van Kit Travel Size Flashlight For van het de Toortshulpmiddel Doos 19cm
| Type: | EHBO-apparaten |
|---|---|
| Instrumentenclassificatie: | Klasse I |
| Krachtbron: | Hand |
Noodsituatie Mini Car First Aid Kit voor de Leveringsvoertuig Openluchtdin 13164 van de Wegreis
| Desinfecterende soort: | Anderen |
|---|---|
| Eigenschappen: | Medische Materialen & Toebehoren |
| Grootte: | 25*12.5*6.5 cm, 25*12.5*6.5 cm |
Hoogwaardige thuiszorg medische benodigdheden tas nood trauma tas Eerste Hulp tassen
| Naam van het product: | Grote ambulance EHBO-doos |
|---|---|
| Materiaal: | met een gewicht van niet meer dan 30 g/m2 |
| Gewicht: | 1 kg |
Bs8599-1 Eerste hulp Kit Essentials Bag Waterproof Medications 12x10x4.5cm van de brandings de Verre Reis
| Type: | EHBO-apparaten |
|---|---|
| Instrumentenclassificatie: | Klasse I |
| Garantie: | 1 jaar |

