Alle producten
-
EHBO-doos voor op reis
-
Draagbare Eerste hulpuitrusting
-
Tactische EHBO-doos
-
De Doos van de pillenautomaat
-
De Levering van het eerste hulpmateriaal
-
Homecaremedische uitrustingen
-
Medische Bandverbanden
-
De Uitrusting van de autoeerste hulp
-
EHBO-tourniquet
-
Traumatas voor noodgevallen
-
Reanimatie masker
-
Medische plastic doos
-
Medisch Trainingsmateriaal
-
De Levering van de noodsituatieoverleving
zoekwoorden [ outdoor emergency survival kit ] bij elkaar passen 158 producten.
Muur Opgezette Eerste hulpdoos voor Reizende Lege ABS Eerste hulp Kit Case Carrying 28.5cm
| Krachtbron: | Hand |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| De naverkoopdienst: | Niets |
Groothandel Hoogklasse Nylon Survival Emergency Kit Draagbare Outdoor EHBO-tas
| Productnaam: | Overlevingspakket voor noodgevallen |
|---|---|
| Kleur: | Rood |
| Grootte: | 27*15*39cm |
Rood Nylon Draagbare Eerste Hulp Kit Buiten Survival Bag
| Productnaam: | Draagbare Eerste hulpuitrusting |
|---|---|
| Materiaal: | met een gewicht van niet meer dan 30 g/m2 |
| Grootte: | 25*18*7CM |
Van het de Noodsituatietrauma van het eerste hulpantwoordapparaat EMS Medische de Zak Draagbare Lege Dubbele Ritssluitingen 6,5“
| Type: | EHBO-apparaten |
|---|---|
| Instrumentenclassificatie: | Klasse I |
| Krachtbron: | Hand |
Draagbare EVA Eerste Hulppakket Voor Buiten Survival Box
| Productnaam: | Eva EHBO-doos |
|---|---|
| Materiaal: | EVA |
| Grootte: | 22.5x13.5cm |
Vergift van de de Wandelings Reizende Noodsituatie van bijensting snake venom extractor kit verwijdert het Openluchtpomphulpmiddelen
| Kleur: | Geel |
|---|---|
| Capaciteit: | <1L |
| Materiaal: | ABS plastiek |
Waterdicht 8 * 6 inch Tactische EHBO-kit 600D Nylon Medische Kit Field EHBO-kit
| Grootte: | Middelgrote 8*6inch |
|---|---|
| Materiaal: | 600D nylon |
| Waterdicht: | - Ja, dat klopt. |
Militaire de Zakifak Zak van de Leger Medische Hulp Openlucht Wandeling het Kamperen Overlevingszak
| Desinfecterende soort: | Anderen |
|---|---|
| Eigenschappen: | EHBO doos |
| Grootte: | S |
Outdoor SOS noodhulpzak, rugzak, trauma kit
| Type: | Eerste hulpapparaten |
|---|---|
| Indeling van instrumenten: | Klasse I |
| Stroombron: | Handleiding |
De professionele Draagbare van het de Noodsituatiegeval van Eerste hulpkit box workplace survival medical Klasse A
| Instrumentenclassificatie: | Klasse I |
|---|---|
| Krachtbron: | Hand |
| Garantie: | 1 jaar |

