Alle producten
-
EHBO-doos voor op reis
-
Draagbare Eerste hulpuitrusting
-
Tactische EHBO-doos
-
De Doos van de pillenautomaat
-
De Levering van het eerste hulpmateriaal
-
Homecaremedische uitrustingen
-
Medische Bandverbanden
-
De Uitrusting van de autoeerste hulp
-
EHBO-tourniquet
-
Traumatas voor noodgevallen
-
Reanimatie masker
-
Medische plastic doos
-
Medisch Trainingsmateriaal
-
De Levering van de noodsituatieoverleving
zoekwoorden [ saferlife first aid kit bags ] bij elkaar passen 605 producten.
Medische EHBO-tas Etuis Kleine patches Tactische kit IFAK
| Het desinfecteren van Type: | OZON |
|---|---|
| Grootte: | 20,32 x 15,24 x 8,89 cm |
| Voorraad: | Ja |
De draagbare Muur die van de de Eerste hulpdoos van pp GROTE Leeg Homecare-Medische uitrustingenmateriaal 29cm hangen
| Type: | EHBO-apparaten |
|---|---|
| Instrumentenclassificatie: | Klasse I |
| Krachtbron: | Hand |
ABS maken de Muur Opgezette Eerste hulpdoos en de Punten Overleving 31.5cm waterdicht
| Grootte: | 31,5 x 21,5 x 12,5 cm |
|---|---|
| Voorraad: | Ja |
| Houdbaarheid: | 3 jaar |
Commercieel van de het Kabinetscontainer van de Huiseerste hulp Muur Opgezet van de de Doosgeneeskunde het Staalmetaal
| Krachtbron: | Hand |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning |
Van de de Doosuitrusting van de muur Monteerbare Eerste hulp ABS van het het kabinets Lege Plastic Medische Ziekenhuis
| Eigenschappen: | andere |
|---|---|
| Type: | EHBO gereedschapskisten |
| OEM-producten: | Beschikbaar |
Sport Eerste Hulp voor grote capaciteit Ambulance Kit Outdoor Survival Kit Voor Coach
| Desinfectietype: | OZON |
|---|---|
| Grootte: | 35*33.5*15.5CM, 35*33.5*15.5CM |
| Voorraad: | - Ja, dat klopt. |
Plastic Workplace Home Kleine EHBO-kist
| Productnaam: | eerste hulp doos |
|---|---|
| Materiaal: | PP-plastic |
| grootte: | 21*14*7CM |
ABS Plastic Muur Opgezette het Materiaallevering van Eerste hulpkit box cabinet first aid
| Materiaal: | ABS, ABS |
|---|---|
| Industrieel gebruik: | E.H.B.O |
| Gebruik: | E.H.B.O |
190mm EMT Medical Bandage Scissors For Paramedic First Aid Kit Supplies
| Krachtbron: | Handleiding |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Klantenservice: | Inspectie ter plaatse |
20L Oxford Tactische EHBO-tas voor Buitencamping 21x10x15cm
| Materiaal: | nylon |
|---|---|
| Capaciteit: | 20L |
| Maat: | 21*10*15 cm |

