Alle producten
-
EHBO-doos voor op reis
-
Draagbare Eerste hulpuitrusting
-
Tactische EHBO-doos
-
De Doos van de pillenautomaat
-
De Levering van het eerste hulpmateriaal
-
Homecaremedische uitrustingen
-
Medische Bandverbanden
-
De Uitrusting van de autoeerste hulp
-
EHBO-tourniquet
-
Traumatas voor noodgevallen
-
Reanimatie masker
-
Medische plastic doos
-
Medisch Trainingsmateriaal
-
De Levering van de noodsituatieoverleving
zoekwoorden [ saferlife first aid kit bags ] bij elkaar passen 605 producten.
OEM beschikbaar Mini Emergency Survival Kit Eerste Hulp Kit Voor Reizen Medische Sport Thuis
| Stroombron: | Handleiding |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Naverkoopservice: | Teruggave en vervanging |
Draagbare Overlevingszak voor van de de Reisnoodsituatie van het Autohuis de Uitrusting van de de deureerste hulp uit
| Type: | Eerste hulpapparaten |
|---|---|
| Instrumentenclassificatie: | Klasse I |
| Krachtbron: | Hand |
152x58x26mm Venom Extractor Kit voor Slangen- en Bijenbeten Eerste Hulp
| Capaciteit: | <1L |
|---|---|
| Afmetingen: | 152*58*26mm |
| Materiaal: | PP, ABS |
Waterdichte Eerste hulpdoos voor de Sportenvoertuigen Medische EVA Survival Kit Emergency van de Bureauschool
| Type: | EHBO-apparaten |
|---|---|
| Instrumentenclassificatie: | Klasse I |
| Krachtbron: | Hand |
ABS Werkplaats Wandmontage Draagbare Plastic Eerste Hulp Kist Survival Kit Met Medische Voorzieningen
| Desinfectietype: | Ultraviolet Licht |
|---|---|
| Eigenschappen: | Medisch materiaal en accessoires |
| Grootte: | 28,5 x 19,5 x 11,7 cm |
Van de de Overlevingseerste hulp van de noodsituatierugzak de Uitrusting van de de Zakziekenwagen
| Het desinfecteren van Type: | OZON |
|---|---|
| Grootte: | 45*31*31cm, 45*31*31cm |
| Voorraad: | Ja |
Hoogwaardige thuiszorg medische benodigdheden tas nood trauma tas Eerste Hulp tassen
| Naam van het product: | Grote ambulance EHBO-doos |
|---|---|
| Materiaal: | met een gewicht van niet meer dan 30 g/m2 |
| Gewicht: | 1 kg |
Outdoor SOS noodhulpzak, rugzak, trauma kit
| Type: | Eerste hulpapparaten |
|---|---|
| Indeling van instrumenten: | Klasse I |
| Stroombron: | Handleiding |
Medicijnpakketten voor medische noodgevallen in de vorm van een ambulancewagen
| Stroombron: | Handleiding |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Naverkoopservice: | Inspectie ter plaatse |
Leeg EHBO-zak Outdoor Noodzakken Rucksackvoertuig Medische zak
| Desinfectietype: | Andere |
|---|---|
| Eigenschappen: | EHBO-spullen inpakken |
| Grootte: | S |

