Alle producten
-
EHBO-doos voor op reis
-
Draagbare Eerste hulpuitrusting
-
Tactische EHBO-doos
-
De Doos van de pillenautomaat
-
De Levering van het eerste hulpmateriaal
-
Homecaremedische uitrustingen
-
Medische Bandverbanden
-
De Uitrusting van de autoeerste hulp
-
EHBO-tourniquet
-
Traumatas voor noodgevallen
-
Reanimatie masker
-
Medische plastic doos
-
Medisch Trainingsmateriaal
-
De Levering van de noodsituatieoverleving
zoekwoorden [ survival first aid emergency kits ] bij elkaar passen 545 producten.
Outdoor SOS noodhulpzak, rugzak, trauma kit
| Type: | Eerste hulpapparaten |
|---|---|
| Indeling van instrumenten: | Klasse I |
| Stroombron: | Handleiding |
SL-026 Stock Approval Colored Small PP Box 15First Aid Kit Compact First Aid Kits For Travelling
| Type: | Eerste hulpapparaten |
|---|---|
| Instrumentenclassificatie: | Klasse I |
| Krachtbron: | Hand |
Road van de Eerste hulpkit essentials for travelling animal van de familiereis Noodsituatie 20cm van de Wandelingshond
| Grootte: | 20*17*6cm, 20*17*6cm |
|---|---|
| Voorraad: | Ja |
| Houdbaarheid: | 3 jaar |
HIPS EHBO-kist Kastenkast Grote muur gemonteerde opslagkas met slot
| Productnaam: | eerste hulp doos |
|---|---|
| Materiaal: | heupen |
| Grootte: | 39*30*16cm |
De draagbare Muur die van de de Eerste hulpdoos van pp GROTE Leeg Homecare-Medische uitrustingenmateriaal 29cm hangen
| Type: | EHBO-apparaten |
|---|---|
| Instrumentenclassificatie: | Klasse I |
| Krachtbron: | Hand |
Van de de Beschermerslang van het noodsituatievergift van het de Beetvergift van de de Trekkerbeet de Eerste hulpuitrusting
| Krachtbron: | Hand |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| De naverkoopdienst: | Inspectie ter plaatse |
Tactische het Gevechtstourniquet van de Tourniquetnoodsituatie voor het Eindemassa van de Noodsituatieeerste hulp het Aftappen
| Type: | Anesthesiemateriaal & Toebehoren |
|---|---|
| Instrumentenclassificatie: | Klasse I |
| Krachtbron: | Hand |
Grote muur gemonteerde ABS plastic EHBO-kist met accessoires
| Productnaam: | ABS-geïnstalleerde eerstehulpdoos |
|---|---|
| Grootte: | 40cmX30cmX15cm |
| Materiaal: | ABS Plastiek |
Oranje ABS Plastic Eerste Hulp Kist Box Wand gemonteerd met accessoires
| Productnaam: | ABS-geïnstalleerde eerstehulpdoos |
|---|---|
| Grootte: | 31,5 cm x 21,5 cm x 12,5 cm |
| Kleur: | Oranje/Groen |
Wandmontage draagbare EHBO-kist met accessoires
| Productnaam: | ABS-geïnstalleerde eerstehulpdoos |
|---|---|
| Grootte: | 28.5cmX19.5cmX11.7cm |
| Materiaal: | ABS Plastiek |

