Alle producten
-
EHBO-doos voor op reis
-
Draagbare Eerste hulpuitrusting
-
Tactische EHBO-doos
-
De Doos van de pillenautomaat
-
De Levering van het eerste hulpmateriaal
-
Homecaremedische uitrustingen
-
Medische Bandverbanden
-
De Uitrusting van de autoeerste hulp
-
EHBO-tourniquet
-
Traumatas voor noodgevallen
-
Reanimatie masker
-
Medische plastic doos
-
Medisch Trainingsmateriaal
-
De Levering van de noodsituatieoverleving
zoekwoorden [ survival first aid emergency kits ] bij elkaar passen 545 producten.
Van de Eerste hulpkit organizer hiking outdoors backpacking van het reis Tactische Trauma de Overlevingsnoodsituatie 43cm
| Desinfecterende soort: | OZON |
|---|---|
| Grootte: | 43*20*22cm, 43*20*22cm |
| Voorraad: | Ja |
Van de politiewagen de Autoeerste hulp Draagbare Mini Survival Outdoor First Aid Zak van Kit Trauma Car Medkit Travel
| Type: | Eerste hulpuitrusting |
|---|---|
| Instrumentenclassificatie: | Klasse I |
| Krachtbron: | Hand |
5L spoedeisende medische behuizing buiten draagbare overlevingszak waterdicht EHBO-zak
| Desinfectietype: | Ultrasone |
|---|---|
| Grootte: | 16,5 x 11,5 x 33 cm |
| Voorraad: | - Ja, dat klopt. |
Medicijnpakketten voor medische noodgevallen in de vorm van een ambulancewagen
| Stroombron: | Handleiding |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Naverkoopservice: | Inspectie ter plaatse |
Rood Nylon Draagbare Eerste Hulp Kit Buiten Survival Bag
| Productnaam: | Draagbare Eerste hulpuitrusting |
|---|---|
| Materiaal: | met een gewicht van niet meer dan 30 g/m2 |
| Grootte: | 25*18*7CM |
Buiten draagbare EHBO-kist Noodoverlevingszak met inhoud Traumazak
| Type: | Eerste hulpapparaten |
|---|---|
| Indeling van instrumenten: | Klasse I |
| Stroombron: | Handleiding |
Van de het Nutsredding EMT Outdoor Emergency Survival van Kit Organizer Ifak Medical Pouch Molle van de gevechts Tactisch Eerste hulp de Zakgeval
| Kleur: | Veelkleurig |
|---|---|
| Capaciteit: | <1L |
| Kleuren: | Mengeling |
Waterdicht 420D nylon sport EHBO-zak Outdoor Survival Kit met accessoires
| Productnaam: | de uitrusting van de sporteerste hulp |
|---|---|
| Materiaal: | Waterdicht 420D nylon |
| Grootte: | 35*33,5*15,5 cm |
Draagbare EVA Eerste Hulppakket Voor Buiten Survival Box
| Productnaam: | Eva EHBO-doos |
|---|---|
| Materiaal: | EVA |
| Grootte: | 22.5x13.5cm |
Van de de Autoeerste hulp van de kinderverzorgingscaravan Overleving 25cm van Kit Diy Bag Camping Emergency Draagbare Openlucht
| Type: | EHBO-apparaten |
|---|---|
| Instrumentenclassificatie: | Klasse I |
| Krachtbron: | Hand |

