Alle producten
-
EHBO-doos voor op reis
-
Draagbare Eerste hulpuitrusting
-
Tactische EHBO-doos
-
De Doos van de pillenautomaat
-
De Levering van het eerste hulpmateriaal
-
Homecaremedische uitrustingen
-
Medische Bandverbanden
-
De Uitrusting van de autoeerste hulp
-
EHBO-tourniquet
-
Traumatas voor noodgevallen
-
Reanimatie masker
-
Medische plastic doos
-
Medisch Trainingsmateriaal
-
De Levering van de noodsituatieoverleving
zoekwoorden [ survival first aid emergency kits ] bij elkaar passen 540 producten.
High Quality Medical Container Case Home First-Aid Plastic Kit First Aid Box Wall Mount
| Type: | EHBO-apparaten |
|---|---|
| Instrumentclassificatie: | Klasse I |
| Krachtbron: | Handleiding |
opgezette muur het hangen van de de uitrustingspp Grote Capaciteit van de eerste hulpdoos Overleving 35.5x10x32.5cm
| Type: | EHBO-apparaten |
|---|---|
| Instrumentenclassificatie: | Klasse I |
| Krachtbron: | Hand |
Van het het Gezichtsschild van Cpr van de eerste hulpnoodsituatie van het de kettingsmasker de Zeer belangrijke Medische uitrustingen van Cpr
| Type: | EHBO-apparaten |
|---|---|
| Instrumentenclassificatie: | Klasse I |
| Krachtbron: | Hand |
Tactisch Militair van het het Toestelhulpmiddel van Eerste hulpkit backpack outdoor emergency survival S.O.S. 20cm
| Kleur: | Rood, groen, oranje, bruin |
|---|---|
| Type: | Overlevingspakket |
| Certificaat: | CE ISO |
Zak Kit Empty Outdoors Backpack Survival 2 van de voertuig de Tactische Eerste hulp Persoon
| Desinfecterende soort: | OZON |
|---|---|
| Grootte: | 40*30*18cm, 40*30*18cm |
| Voorraad: | Ja |
Factory Resuscitator Machine Automatic Device First Aid Emergency Resuscitation Equipment
| Krachtbron: | Elektrisch |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Klantenservice: | Gratis reserveonderdelen |
Noodsituatie Mini Car First Aid Kit voor de Leveringsvoertuig Openluchtdin 13164 van de Wegreis
| Desinfecterende soort: | Anderen |
|---|---|
| Eigenschappen: | Medische Materialen & Toebehoren |
| Grootte: | 25*12.5*6.5 cm, 25*12.5*6.5 cm |
Professional Germany Standard DN13164 Car First Aid Vieckle Aid Kit Emergency Kit
| Desinfecterende soort: | Ver infrarood |
|---|---|
| Eigenschappen: | Ander |
| Grootte: | 25X15.8X7CM, 25X15.8X7CM |
ABS Draagbare Eerste hulpdoos en Uitrusting 10 Persoonsmuur Opgezette Waterdichte Overleving 25.8cm
| Desinfecterende soort: | Ultrasoon |
|---|---|
| Grootte: | 25,8 x 19,5 x 11,7 cm |
| Voorraad: | Ja |
Muur Opgezette Eerste hulpdoos voor Reizende Lege ABS Eerste hulp Kit Case Carrying 28.5cm
| Krachtbron: | Hand |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| De naverkoopdienst: | Niets |

