Alle producten
-
EHBO-doos voor op reis
-
Draagbare Eerste hulpuitrusting
-
Tactische EHBO-doos
-
De Doos van de pillenautomaat
-
De Levering van het eerste hulpmateriaal
-
Homecaremedische uitrustingen
-
Medische Bandverbanden
-
De Uitrusting van de autoeerste hulp
-
EHBO-tourniquet
-
Traumatas voor noodgevallen
-
Reanimatie masker
-
Medische plastic doos
-
Medisch Trainingsmateriaal
-
De Levering van de noodsituatieoverleving
zoekwoorden [ waterproof cast protector bandage ] bij elkaar passen 48 producten.
Reusable PVC Children Long Arm Bandage Cast Cover Waterproof Wound Protector
| Desinfecterende soort: | NVT |
|---|---|
| eigendommen: | Vulnus beschermen |
| maat: | 22X54X40CM |
Hot selling waterproof cast shower bath cover bandage protector for wound scald or burn vulnus protect
| Desinfecterende soort: | OZON |
|---|---|
| eigendommen: | Medische Materialen & Accessoires, Vulnus protect |
| maat: | mengen |
TPU Bandage Wound Protector Adult Short Leg Waterproof Cast Cover
| Desinfecterende soort: | Geen |
|---|---|
| eigendommen: | Vulnus beschermen |
| maat: | 650mm*307mm/452mm |
Van de de Verbandendekking van de eerste hulp de Medische Band Dekking van pvc Waterdichte Gegoten voor Gewond Beenwapen 660mm
| Desinfecterende soort: | Anderen |
|---|---|
| Eigenschappen: | hand beschermen of geleid met verband |
| Grootte: | M |
Wound Care Bandage Protector Hospital Equipment Medical Supplies Seal Tight Shower Waterproof Cast Cover for Adult Hand
| Desinfecterende soort: | NVT |
|---|---|
| eigendommen: | Vulnus beschermen |
| maat: | 380x230x150mm |
Orthopedic cover waterproof Orthopedic cast protector for wound shower use leg bone break cover damp proof steam lock
| Instrumentclassificatie: | Klasse I |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Klantenservice: | Online technische ondersteuning |
Saferlife Waterdichte Gipsbeschermer 15" Handformaat PVC Douchebeschermer
| Materiaal: | PVC, PP, siliconen |
|---|---|
| Maat: | hand, arm, voet, been |
| Dikte: | Dun |
Hot Sale Teenage leg Waterproof Cast Cover Wound Care Bandage Protector
| Desinfecterende soort: | Geen |
|---|---|
| maat: | 460x350x190mm |
| Voorraad: | nee |
Wound care Waterproof Cast Cover protector For Shower & Bath
| Desinfecterende soort: | Ver infrarood |
|---|---|
| maat: | 15 inch, 15 inch |
| Voorraad: | Ja |
Van de de Beschermervoet van pvc de Waterdichte Gegoten Medische apparatuur van het de Douchebad van de het Gekronkelde Been Gekronkelde Dekking
| Desinfecterende soort: | OZON |
|---|---|
| Eigenschappen: | Medische Materialen & Accessoires, Vulnus protect |
| Grootte: | Mengeling |

