Alle producten
-
EHBO-doos voor op reis
-
Draagbare Eerste hulpuitrusting
-
Tactische EHBO-doos
-
De Doos van de pillenautomaat
-
De Levering van het eerste hulpmateriaal
-
Homecaremedische uitrustingen
-
Medische Bandverbanden
-
De Uitrusting van de autoeerste hulp
-
EHBO-tourniquet
-
Traumatas voor noodgevallen
-
Reanimatie masker
-
Medische plastic doos
-
Medisch Trainingsmateriaal
-
De Levering van de noodsituatieoverleving
zoekwoorden [ waterproof cast protector bandage ] bij elkaar passen 48 producten.
Bath waterproof cast shower cover bandage protector for vulnus such as scald or burn
| Desinfecterende soort: | Ander |
|---|---|
| eigendommen: | Vulnus beschermen |
| maat: | Verschillend |
De zelfklevende Dekking van de de Elleboog Gezamenlijke Waterdichte Gegoten Beschermer van de Gekronkelde Vullingsband Volwassen
| Krachtbron: | Hand |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning |
Saferlife PVC Waterdichte Gipsbeschermer voor Hand Arm Been 15-43 Inch
| Materiaal: | PP, PVC, siliconen |
|---|---|
| Kleur: | Blauw |
| Maat: | hand, arm, voet, been |
High quality PV shower bath cover bandage protector for wound vulnus protect waterproof cast medical equipment
| Desinfecterende soort: | OZON |
|---|---|
| eigendommen: | Medische Materialen & Accessoires, Vulnus protect |
| maat: | mengen |
Waterproof Cast Cover with ring For Shower & Bath - Adult feet Reusable 100% Sealed Water dressing protector
| Desinfecterende soort: | - |
|---|---|
| eigendommen: | -, Medische Polymeer Materialen & Producten |
| maat: | -, 13 duim |
Het kind houdt Droge Waterdichte Beenkoker voor het Zwemmende Gekronkelde Beschermer Gegoten Verband van Dekkingspvc
| Desinfecterende soort: | Niets |
|---|---|
| Eigenschappen: | Vulnus beschermen |
| Grootte: | 28*78*44 cm |
Wound Care Cast Cover Adult Short Arm Waterproof Bandage Protect Medical Products
| Desinfecterende soort: | Geen |
|---|---|
| eigendommen: | Waterbestendig |
| maat: | 580 x 260 x 150 mm, 580 x 260 x 150 mm |
Teenage Arm Wound Keep Dry Bandage Protector Seal Tight Shower Waterproof Cast Cover
| Desinfecterende soort: | NVT |
|---|---|
| eigendommen: | Vulnus beschermen |
| maat: | 530x240x150mm |
Gegoten Gekronkelde Waterdichte van de de Beschermer Opnieuw te gebruiken Verzegelde Volwassen Korte Hand van het Beenverband de Douchedekking
| Desinfecterende soort: | OZON |
|---|---|
| Grootte: | 65*30.7/45.2cm, lengte 650mm breedte 307mm/452mm |
| Voorraad: | Ja |
Waterproof PVC Vulnus Protect Pleister 19x16cm voor Wondverzorging
| Maat: | Volwassene/Kind |
|---|---|
| Instrumentclassificatie: | Klasse I |
| Materiaal: | PVC+domme |

