Alle producten
-
EHBO-doos voor op reis
-
Draagbare Eerste hulpuitrusting
-
Tactische EHBO-doos
-
De Doos van de pillenautomaat
-
De Levering van het eerste hulpmateriaal
-
Homecaremedische uitrustingen
-
Medische Bandverbanden
-
De Uitrusting van de autoeerste hulp
-
EHBO-tourniquet
-
Traumatas voor noodgevallen
-
Reanimatie masker
-
Medische plastic doos
-
Medisch Trainingsmateriaal
-
De Levering van de noodsituatieoverleving
zoekwoorden [ waterproof leg cast protector ] bij elkaar passen 39 producten.
Good Quality Waterproof Bandages Protector Shower And Bandage Dry Adult Hand Reusable Cast&Wound Water Proof Leg Cast Cover
| Desinfecterende soort: | OZON |
|---|---|
| maat: | hand, arm, voet, been |
| Voorraad: | Ja |
TPU Bandage Wound Protector Adult Short Leg Waterproof Cast Cover
| Desinfecterende soort: | Geen |
|---|---|
| eigendommen: | Vulnus beschermen |
| maat: | 650mm*307mm/452mm |
Hot sell seal tight waterproof bandage for injures waterproof protector flexible waterproof cast
| eigendommen: | Medische materialen en accessoires |
|---|---|
| Instrumentclassificatie: | Klasse I |
| naam: | waterdicht gegoten |
Hot Sale Teenage leg Waterproof Cast Cover Wound Care Bandage Protector
| Desinfecterende soort: | Geen |
|---|---|
| maat: | 460x350x190mm |
| Voorraad: | nee |
Wound care adult long arm waterproof cast bandage protector for short arm hand protector
| Desinfectietype: | Ver infrarood |
|---|---|
| Grootte: | 15 inch, 15 inch |
| Voorraad: | - Ja, dat klopt. |
Waterproof Cast Cover with ring For Shower & Bath - Adult short leg Reusable 100% Sealed Water dressing protector
| Instrumentclassificatie: | Klasse I |
|---|---|
| eigendommen: | Medische Polymeer Materialen & Producten |
| naam: | waterdicht verband |
Good Quality Reusable 100% Sealed waterproof cast with ring For Protector shower cover
| Desinfecterende soort: | Ver infrarood |
|---|---|
| eigendommen: | beschermer, medische polymere materialen en producten |
| maat: | 15 inch, 15 inch |
Waterproof Cast Cover For Shower & Bath - Adult short leg . Reusable 100% Sealed Water dressing protector
| Desinfecterende soort: | OZON |
|---|---|
| maat: | 65*30.7/45.2cm, lengte 650mm breedte 307mm/452mm |
| Voorraad: | Ja |
Wound care Waterproof Cast Cover protector For Shower & Bath
| Desinfecterende soort: | Ver infrarood |
|---|---|
| maat: | 15 inch, 15 inch |
| Voorraad: | Ja |
Van de de Voet Pediatrische Waterdichte Gegoten Dekking van de peuterlaars van het de Beschermerkind van het het Wapenbeen de Handpool
| Functie: | Waterdicht |
|---|---|
| Materiaal: | Siliconen, PVC |
| Verpakking Details: | Exportkarton |

