Alle producten
-
EHBO-doos voor op reis
-
Draagbare Eerste hulpuitrusting
-
Tactische EHBO-doos
-
De Doos van de pillenautomaat
-
De Levering van het eerste hulpmateriaal
-
Homecaremedische uitrustingen
-
Medische Bandverbanden
-
De Uitrusting van de autoeerste hulp
-
EHBO-tourniquet
-
Traumatas voor noodgevallen
-
Reanimatie masker
-
Medische plastic doos
-
Medisch Trainingsmateriaal
-
De Levering van de noodsituatieoverleving
zoekwoorden [ waterproof leg cast protector ] bij elkaar passen 39 producten.
Gegoten Gekronkelde Waterdichte van de de Beschermer Opnieuw te gebruiken Verzegelde Volwassen Korte Hand van het Beenverband de Douchedekking
| Desinfecterende soort: | OZON |
|---|---|
| Grootte: | 65*30.7/45.2cm, lengte 650mm breedte 307mm/452mm |
| Voorraad: | Ja |
Orthopedic cover waterproof Orthopedic cast protector for wound shower use leg bone break cover damp proof steam lock
| Instrumentclassificatie: | Klasse I |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Klantenservice: | Online technische ondersteuning |
P2205 adult leg cast waterproof protector for shower
| Desinfecterende soort: | OZON |
|---|---|
| eigendommen: | waterdichte bescherming |
| maat: | 78cm, 78cm |
NEW PVC waterproof cast cover Leg bandage wound care waterproof cast protector bandage protector for bath or shower
| Desinfecterende soort: | Anderen |
|---|---|
| eigendommen: | arm beschermen of geleid met verband |
| maat: | SML |
Het kind houdt Droge Waterdichte Beenkoker voor het Zwemmende Gekronkelde Beschermer Gegoten Verband van Dekkingspvc
| Desinfecterende soort: | Niets |
|---|---|
| Eigenschappen: | Vulnus beschermen |
| Grootte: | 28*78*44 cm |
Waterdichte de Voet Kledende Beschermer van de beendekking met Ring Shower Bath 23“
| Desinfecterende soort: | Ver infrarood |
|---|---|
| Grootte: | 15 inch, 15 inch |
| Voorraad: | Ja |
Waterdichte Been Gegoten Dekking voor van de het Verbandbeschermer van de Douchekoker van de de Brandwondbrandwond van Vulnus de Enkelwond
| Desinfecterende soort: | Anderen |
|---|---|
| Eigenschappen: | Vulnus beschermen |
| Grootte: | Mengeling |
2019 Saferlife new disposable waterproof protector and leg cast foot strap or for empyrosis
| Desinfecterende soort: | Ver infrarood |
|---|---|
| eigendommen: | Medische materialen en accessoires |
| maat: | arm of been, hand, arm, voet, been voor verschillende maten |
2020 New swimming and bath waterproof cover bandage cast protector Adult short leg SL-2103
| Desinfecterende soort: | ultraviolet licht |
|---|---|
| eigendommen: | Medische materialen en accessoires |
| maat: | arm, voet, been, hand |
100 van volwassen Kinderen Waterdichte Wapen Gegoten Dekking voor het Zwemmende Verband van het Douchebeen
| Desinfecterende soort: | Anderen |
|---|---|
| Eigenschappen: | arm beschermen of geleid met verband |
| Grootte: | 32cm |

