Alle producten
-
EHBO-doos voor op reis
-
Draagbare Eerste hulpuitrusting
-
Tactische EHBO-doos
-
De Doos van de pillenautomaat
-
De Levering van het eerste hulpmateriaal
-
Homecaremedische uitrustingen
-
Medische Bandverbanden
-
De Uitrusting van de autoeerste hulp
-
EHBO-tourniquet
-
Traumatas voor noodgevallen
-
Reanimatie masker
-
Medische plastic doos
-
Medisch Trainingsmateriaal
-
De Levering van de noodsituatieoverleving
zoekwoorden [ outdoor emergency survival kit ] bij elkaar passen 158 producten.
Medische uitrusting Eerste Hulp Rugzak Ziekenhuis Trauma Kit Outdoor Survival Bag
| Type: | Eerste Hulpapparatuur |
|---|---|
| Indeling van instrumenten: | Klasse I |
| Stroombron: | Handleiding |
Buitenkamperen Wandelen Nood Direct Drinkwaterreiniger
| Kleur: | blauw, wit |
|---|---|
| Naam van het product: | Druk waterfilter rietje |
| Filter fijnheid: | 0,01 μm |
Emergency medical wound care first aid burn jel pack cure survival health care outdoor
| Stroombron: | Handleiding |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Naverkoopservice: | Online technische ondersteuning |
waterbestendig Tactics EHBO-kit rugzak Outdoor Survival Bag Voor kamperen Wandelen
| Desinfectietype: | OZON |
|---|---|
| Grootte: | 50*30*30CM |
| Voorraad: | - Ja, dat klopt. |
Large-Capacity Flame Retardant Outdoor Backpack with Polyester Material for Emergency Rescue and Disaster Prevention
| Materiaal: | Polyester |
|---|---|
| Sluitingstype: | Rits |
| Voeringmateriaal: | Polyester |
Hot Selling Outdoor Compression Bandage Emergency Elastic Bandage Dressing
| Desinfecterende soort: | ultraviolet licht |
|---|---|
| eigendommen: | Medische materialen en accessoires |
| maat: | 360*15 cm |
Large Capacity Portable Travel First Aid Kit with 3 Years Shelf Life and 28 x 10 x 19cm Size for Emergency Situations
| Desinfecterend type: | Ver infrarood |
|---|---|
| Instrumentclassificatie: | Klasse I |
| Maat: | 28 x 10 x 19 cm |
Militaire van de het Metaalgreep van Emt van de Noodsituatie Medische Tourniquet van de de Bandhouder van de het Manchetlegering Tactische de Zakzwarte 95cm
| Type: | Eerste Hulpapparatuur |
|---|---|
| Indeling van instrumenten: | Klasse I |
| Stroombron: | Handleiding |
20L Oxford Tactische EHBO-tas voor Buitencamping 21x10x15cm
| Materiaal: | nylon |
|---|---|
| Capaciteit: | 20L |
| Maat: | 21*10*15 cm |
Portable PVC First Aid Kit with 21*15.5*5cm Size and 3 Years Shelf Life for Emergency Care
| Desinfecterend type: | Ver infrarood |
|---|---|
| Instrumentclassificatie: | Klasse I |
| Maat: | 21*15.5*5 cm |

